زمان کنونی: ۲۰-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۰۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقشه سایت با دو دامنه
۸-۵-۱۳۹۵, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #1
نقشه سایت با دو دامنه
سلام دوستان

برای سایت خودم با دومین فرضی (یک دات کام) گوگل وبمستر تنظیم کردم و نقشه سایت رو هم به اون دادم.
یه دامنه قدیمی تر داشتم (با نام فرضی دو دات کام)که چون از نظر گوگل دامنه قدیمی ارزشش بالاتره وصل کردم به همین سایتم و وقتی دو دات کام را میزنم با همین ادرس سایتم باز میشه (تو ادرس بار همین دومین دومی میاد) که فک کنم بهش میگن پارک دومین
(البته این دامنه دومیه قبلا رو یک سایته دیگه با موضوع مشابه سایت کنونی وصل بود و هنوز وقتی تو گوگل سرچ میکنم Url اون سایت قدیمی میاد و هنوز گوگل عوض نکرده ادرس لینکهارو
اولا از نظر سئو و گوگل اینکار اشتباهه؟
و دوما اینکه: اگه اشتباه نیست، حالا باید برای دومین دومیه خودم جدا گوگل وبمستر باز کنم؟ یا تو همون وبمستر اولی گزینه ای داره که دومین های دیگر سایتو وارد کنم. اگه اینطوریه نقشه سایتو چجوری وارد کنم تا سریعتر url های دومین دو دات کام رو بخونه؟(نقشه ای که هم اکنون به وبمستر دادم با نام دومین اولی هست)

ببخشید اگه ابتدایی توضیح دادم. سوادم در همین حد بود.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۵-۱۳۹۵, ۰۵:۰۵ صبح
ارسال: #2
RE: نقشه سایت با دو دامنه
درود بر شما
به نظرم اگر هر دو دامنه برای یک سایت استفاده می شود، تکلیف دامنه اصلی که سایت با آن بالا می آید مشخص است، و دامنه دوم را از قسمت addon در سی پنل اضافه کنید و درون پوشه ای که برای دامنه جدید ایجاد شده یک فایل htaccess. ایجاد کنید و در آن کد زیر را اضافه کنید

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^yoursite2\.com$ [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.yoursite2\.com$
RewriteRule ^(.*)$ "http\:\/\/www\.yoursite2\.com\/$1" [R=301,L]

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان